• Detail firmy

Marek Prečuch

Základní popis

Prodej oblečení, suvenýrů a reklamních předmětů nejen HC Sparta Praha. Zakázková výroba dresů, minidresů, klobouků, kšiltovek a hrnečků.

Adresa

Dářská 720
198 00 Praha 9 - Kyje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64909786
DIČ:  CZ64909786

Výrobky, činnosti

Prodej oblečení, suvenýrů a reklamních

předmětů nejen HC Sparta Praha. Zakázková výroba dresů, minidresů, klobouků, kšiltovek a hrnečků.

Kontaktní osoba

Marek Prečuch - Jednatel

. Kulha - Jednatel

Mobil: 775 651 344
E-mail: kulha@fandyt.cz
WWW: www.fanstore.cz
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!