• Detail firmy

Marek Nawrath

Základní popis

služby - koordinátor BOZP na stavbách - v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Adresa

Na Návsi 1219/118a
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74360175

Výrobky, činnosti

Školení bezpečnosti a protipožární ochrany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 102 650
E-mail: m.nawrath@seznam.cz
WWW: www.naboz-servis.cz

Kontaktní osoba

Marek Nawrath - Majitel

Další firmy v oboru

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

BOZP Fiala, s.r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti BOZP, kurzy a vzdělávací činnost. Organizujeme rekvalifikační kurzy pro lesnické činnosti - kurz obsluhy hydraulické ruky, kurz obsluhy lesnických kolových traktorů a další. Vypracujeme komplexní rizika dle Vaší podnikatelské, výrobní nebo obchodní činnosti a další. Zajišťujeme školení BOZP a působíme jako koordinátor BOZP na staveništi.