• Detail firmy

Marek Martinka

Základní popis

Provádíme zakázkovou zámečnickou malovýrobou včetně drobných údržbářských prací i oprav. Nabízíme povrchovou úpravu a montáž.

Adresa

Borová 242
779 00 Samotišky

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42007861

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 266 296
E-mail: martinka-zam@seznam.cz
WWW: www.martinka-zam.webnode.cz

Kontaktní osoba

Marek Martinka - Majitel

Mobil: +420 605 807 892
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.