• Detail firmy

Marek Lepšík, DiS

Základní popis

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, šatny, kuchyně a nábytek na míru. Návrhy a realizace bytových i veřejných interiérů. Nezavázné zaměření, 3D návrh a cenová kalkulace zdarma.

Adresa

Karla Čapka 573
387 01 Volyně

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68443161
DIČ:  CZ8004072406
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vestavěné skříně a šatny.

Kontaktní údaje

E-mail: interier11@interier11.cz
WWW: www.interier11.cz

Kontaktní osoba

Marek Lepšík, DiS. - Majitel

Mobil: +420 775 444 400
E-mail: interier11@interier11.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.