• Detail firmy

Marek Lauda - TV-SAT, ANTÉNY, DIGITAL

Základní popis

Specializujeme se na výstavbu, rekonstrukci, opravy a smluvní servis STA. Přestavba na společný digitální příjem DVB-T pro soukromé i komerční objekty. Měření DVB-T a SAT příjmu. Prodej a instalace digitálních TV a SAT přijímačů. Kamerové systémy.

Adresa

Tolstého 690/5
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16088417
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Přestavba na společný digitální příjem DVB-T pro soukromé i komerční objekty.Měření DVB-T a SAT příjmu.Prodej a instalace digi. TV a SAT přijímačů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 225 423
Mobil: +420 603 225 424
E-mail: tvsatanteny@seznam.cz
WWW: www.tvsatanteny.cz

Kontaktní osoba

Marek Lauda - Majitel

Další firmy v oboru

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!