• Detail firmy

Marek Larisch

Základní popis

Prodej tiskáren a spotřebního materiálu, renovace tonerů i inkoustových kazet.

Adresa

Žabeň 62
739 25 Žabeň

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64984648

Výrobky, činnosti

Prodej tiskáren a , renovace tonerů

Prodej tiskáren a spotřebního materiálu, renovace tonerů i inkoustových kazet.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 009 700
E-mail: maja@cmail.cz

Kontaktní osoba

Marek Larisch - Majitel

Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.