• Detail firmy

Marek Kukla - COPYMARK

Základní popis

Prodej a servis kopírek, tiskáren, skartovaček, laserových a inkoustových náplní, renovace tonerů, kancelářského papíru, kabely k tiskárnám a kopírkám, grafika a tisk letáků, vizitek, tvorba webových stránek, repasování starších tiskáren i kopírek.

Adresa

Krakovská 563
664 52 Sokolnice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87379384
DIČ:  CZ8601254233
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej a servis kopírek a tiskáren

Prodej kopírek a tiskáren renomovaných značek Canon, HP. Garantujeme funkčnost, kvalitu a 100% spokojenost zákazníka. Záruční i pozáruční servis.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 607 589
E-mail: kukla@copymark.cz
WWW: www.copymark.cz

Kontaktní osoba

Marek Kukla - Majitel

Mobil: +420 725 607 589
E-mail: kukla@copymark.cz
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.