• Detail firmy

Marek Kroneisl

Základní popis

Dodávka a montáž - interiérové žaluzie, japonské stěny, látkové roletky, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy a sekční garážová vrata Kružík.

Adresa

Budějovická 605
373 81 Kamenný Újezd

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76639151
DIČ:  CZ7706081229

Výrobky, činnosti

Interiérové žaluzie, japonské stěny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@krone-sun.cz
WWW: www.krone-sun.cz

Kontaktní osoba

Marek Kroneisl - Majitel

Mobil: +420 606 674 070
E-mail: info@krone-sun.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.