• Detail firmy

Marek Kopinec

Základní popis

rekonstrukce fasád, půdních vestaveb a jejich zateplení,rekonstrukce objektů včetně zemních prací a výstavby rodinných domů

Adresa

Želenická 228/67
405 02 Děčín VII - Chrochvice

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86748751
  • Služby

Výrobky, činnosti

rekonstrukce fasád, půdních vestaveb

rekonstrukce fasád, půdních vestaveb a jejich zateplení,rekonstrukce objektů včetně zemních prací a výstavby rodinných domů

Kontaktní údaje

Mobil: 723 961 721
E-mail: Marek.Kopinec@seznam.cz
WWW: www.marekkopinec.cz

Kontaktní osoba

Marek Kopinec - Majitel

Telefon: +420 723 961 721
E-mail: Marek.Kopinec@seznam.cz
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.