• Detail firmy

Marek Kolbaba

Základní popis

Opravy ,seřízení a vyladění elektro hudebních zařízení, aparátů,zesilovačů,komba,elektrické kytary,klávesy a veškeré elektro pro hudebníky.

Adresa

Dolní Babákov 27
539 01 Dolní Babákov

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87139464
  • Služby

Výrobky, činnosti

opravy a servis elektro

Kontaktní údaje

E-mail: kolbabam@seznam.cz
WWW: markoeffects.com

Kontaktní osoba

Marek Kolbaba - Majitel

Telefon: 773 981 976
E-mail: kolbabam@seznam.cz
Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.