• Detail firmy

Marek Kašperan

Základní popis

Jsme firma zabývající se dodávkou střešních systémů a jejich montáží. Působíme na trhu od roku 2000. Máme za sebou více než 200 úspěšných realizací. Našim zákazníkům přinášíme kvalitu řemeslného provedení a jistotu dlouhodobé spolupráce.

Adresa

Požárníků 681
537 05 Chrudim II

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69116415
DIČ:  CZ7603213134
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střechy - pokrývačství

Kontaktní údaje

E-mail: kasperan-strechy@seznam.cz
WWW: www.kasperan-strechy.cz

Kontaktní osoba

Marek Kašperan - Majitel

Mobil: +420 606 292 389
E-mail: kasperan-strechy@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.