• Detail firmy

Marek Jurečka

Základní popis

Zabýváme se návrhem, výrobou a instalací reklam. Provádíme celopolepy vozidel, změnu barvy laku, 3D i ochranné fólie, nástřik PlastiDip a design.

Adresa

Na Náhonu 1123/20
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73337137

Výrobky, činnosti

Reklamní polepy aut

Kontaktní údaje

Telefon: 603 107 444
E-mail: info@2vision.cz
WWW: www.flexifolie.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.