• Detail firmy

Marek Jonáš

Základní popis

Zabýváme se veškerými stavebními pracemi, poskytujeme levné řešení jakýchkoliv stavebních úprav. Máme zkušenosti i s demoličními či revitalizačními pracemi. Pracujeme v Brně a jeho okolí, stavební materiál si sami dopravíme.

Adresa

K Západi 1978/58
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70428859
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební a obkladačaské práce

Kontaktní údaje

WWW: stavba-jonas.cz/

Kontaktní osoba

Marek Jonáš - Majitel

Mobil: +420 733 677 141
E-mail: stavba.jonas@gmail.com

Marek Čupr

Mobil: +420 737 084 998
Další firmy v oboru

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

Pavel Zouhar - Elektroinstalace

Specializujeme se na kompletní realizací elektro rozvodů. Zajišťujeme elektroinstalační práce menšího i většího rozsahu. Provádíme přípravu pro slaboproudé rozvody STA, internet - zatrubkování a další.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.