• Detail firmy

Marek Fusek

Základní popis

Nouzové otevírání dveří bytů a aut. Nonstop zámečnická pohotovost - Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek a okolní obce. Klíčové systémy generálních klíčů (SGHK). Mechanické zabezpečovací systémy. Dodávky a montáže bezpečnostních zámků a kování.

Adresa

Bémova 100/25
717 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62309439
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů nonstop

- nouzové otevírání zabouchlých, zamčených dveří bytů a aut nonstop bez poškození v Ostravě, Havířově, Karviné, Frýdku-Místku a na celé Moravě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 712 806
E-mail: marek.fusek@marlock.cz
WWW: www.marlock.cz

Kontaktní osoba

Marek Fusek - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.