• Detail firmy

Marek Dudáč

Základní popis

Lakování a imitace pískovaných skel, různé tóny barev - mléčné, antracit, jak si řekne zákazník. Lakovaní dřevěného nábytku, vodouředitelné laky vyžší kvality. Neklépe stálý měsíční odběr. Kvalita skel zaručena.

Adresa

Bystřice pod Lopeníkem 66
687 55 Bystřice pod Lopeníkem

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75665425
DIČ:  CZ820704/7233
  • Služby

Výrobky, činnosti

Lakování skel

Kontaktní osoba

Marek Dudáč - Majitel

Telefon: +420 721 191 111
E-mail: marekdudac@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

Václav Antoš

Naše firma se specializuje na malířské a natěračské práce. Zajišťujeme malování bytů, rodinných domů, kanceláří, škol, restaurací apod. Provádíme dekorativní malby, nátěry ocelových konstrukcí a dřeva včetně moření a lazurování, čištění ploch od starých barev (mechanické i chemické) Lakujeme okna, dveře, radiátory. Hrubý úklid po práci je samozřejmostí. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny.