• Detail firmy

Marek Dravecký

Základní popis

Nabízíme zhotovení betonových schodů, betonových zdí a základových desek, betonářské práce, stavbu tesařinou, rekonstrukce střech, zateplování střech, zateplování mobilních domů, stavby nových mobilních domů, opravy mobilních domů.

Adresa

Bartošky 1357
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75876426
DIČ:  CZ8205224962
Rok založení:  2007
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Betonové schodiště

Vyrábíme betonové schodiště vnitřní i venkovní. Nabízíme betonové schodiště rovné, podestové, točené, vřetenové nebo lomené.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 595 364
E-mail: dravecky@betonove-schody.cz
WWW: www.betonove-schody.cz

Kontaktní osoba

Marek Dravecký - Majitel

E-mail: marek.dravecky@centrum.cz
Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.