• Detail firmy

Marek Doležal

Základní popis

Specialista na návrhy a projekty soukromých zahrad v 3D vizualizaci po celé ČR. Nezávislé projekty vytváříme již od roku 1993. Autorský dohled při realizaci.

Adresa

Olivova 457/70
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16139577

Výrobky, činnosti

Zahradní architektura

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 411 835
Fax: +420 251 619 316
E-mail: info@zahradniarchitekt.cz
WWW: www.zahradniarchitekt.cz

Kontaktní osoba

Marek Doležal - Majitel

Telefon: +420 603 411 835
E-mail: info@zahradniarchitekt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.