• Detail firmy

Marek Čapoun

Základní popis

Nabízíme: * Poradenství v oblasti IT * Prodej a servis počítačů * Instalace a správa sítí * Webdesign a správa webů * Prodej a servis kopírek, tiskáren a další techniky * Ekologická likvidace výpočetní a kancelářské techniky * Grafika a tisk

Adresa

Rybniční 549/14
671 72 Miroslav

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76125335

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti webdesignu, internetu,správy sítí

Nabízíme poradenství a komplexní služby v oblasti informačních technologií.

Kontaktní osoba

Marek Čapoun - Majitel

Mobil: 724 317 100
E-mail: marekcapoun@gmail.com
Další firmy v oboru

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.