• Detail firmy

Marek Burget

Základní popis

Mimo jiné nabízíme rodinné domy na klíč půdní vestavby rekonstrukce domů rekonstrukce bytových jader montáže sádrokartonu opravy fasád výstavba okrasných plotů obklady a dlažby zámkové dlažby koupelny

Adresa

sídl. Svornosti 707/13
798 11 Vrahovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72361182
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  7
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

stavební práce

rodinné domy na klíč,půdní vestavby,rekonstrukce domů,rekonstrukce bytových jader,montáže sádrokartonu,opravy fasád,výstavba okrasných plotů

Kontaktní údaje

Telefon: 582 360 886
Mobil: 777 225 003
E-mail: bstav@seznam.cz
WWW: www.b-stav.cz

Kontaktní osoba

Marek Burget - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.