• Detail firmy

Marek Brhel

Základní popis

Prodej nových vozíků Desta a originálních náhradních dílů. Opravy vysokozdvižných vozíků, Go motorů Zetor a převodovek Desta.

Adresa

Drahanovice-Ludéřov 124
783 44 Drahanovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68927096

Výrobky, činnosti

Prodej nových vozíků Desta

Prodej nových vozíků Desta a originálních náhradních dílů. Opravy vysokozdvižných vozíků, Go motorů Zetor a převodovek Desta.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 121 066
WWW: www.destaservis-tesetice.cz

Kontaktní osoba

Marek Brhel - Majitel

Mobil: 777 121 066

Zdeněk Šindelář - Majitel

Další firmy v oboru

C.B.K. - Stapler spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej, servis a pronájem manipulační techniky. Zajišťujeme dodávky vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, paletových vozíků a jiné manipulační techniky včetně příslušenství a náhradních dílů. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.