• Detail firmy

Marek Bohdanecký

Základní popis

Nabídka ubytování v horské chalupě s kapacitou 25 míst. K dispozici je restaurace s barem, hřiště na nohejbal, bazén a parkoviště.

Adresa

Kořenov-Polubný 1362
468 50 Jizerka

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61370266
DIČ:  CZ6601270599

Výrobky, činnosti

Horské chalupa

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 399 237
Mobil: +420 605 283 936
E-mail: info@chalupyusmrku.cz
WWW: www.chalupyusmrku.cz

Kontaktní osoba

Marek Bohdanecký - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!