• Detail firmy

Marek Baďura

Základní popis

Nabízím zednické, malířské i podlahářské práce. Realizuji obložkové dveře a zárubně, montáž typizovaného nábytku, žaluzie.

Adresa

Skalice 54
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03901351

Výrobky, činnosti

Nabízím zednické, malířské i podlahářské práce.

Nabízím zednické, malířské i podlahářské práce. Realizuji obložkové dveře a zárubně, montáž typizovaného nábytku, žaluzie.

Kontaktní údaje

E-mail: bamar@bamar.cz
WWW: www.bamar.cz

Kontaktní osoba

Marek Baďura - Majitel

Mobil: +420 778 722 500

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.