• Detail firmy

Marek Albrecht

Základní popis

Nabídka zhotovení konstrukce krovů a bednění na točené schody. Výroba zahradních altánů a oplocení. Prodej spojovacího materiálu a řeziva.

Adresa

Příložany 72
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68662297

Výrobky, činnosti

konstrukce krovů a bednění na točené schody

Výroba zahradních altánů a oplocení. Prodej spojovacího materiálu a řeziva.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 574 043
E-mail: makato@seznam.cz
E-mail: marekalbrecht@krovy.com
WWW: www.krovy.com

Kontaktní osoba

Marek Albrecht - Jednatel

Telefon: 602 574 043
E-mail: makato@seznam.cz
Další firmy v oboru

SUŠÁRNA A PILA Vratišovský

Naše činnost je zaměřena na sušení a pořez dřeva. Sušíme dřevo vlastní i dovezené, zajišťujeme pořez kulatiny a tepelnou ochranu dřeva včetně vystavení protokolu, prodáváme truhlářské řezivo. Zabýváme se rovněž výrobou krovů, pergol, garážových stání, dřevěných plotů a zahradního nábytku. Působíme v regionu jižní Čechy a Vysočina. Ceník a fotogalerii výrobků naleznete na našich www stránkách.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu prvotřídní kvality. Nabízíme obkladové palubky, saunové palubky, materiál na dřevěné terasy, plastové palubky, plošný materiál, palubkové podlahy, hoblovaná prkna, ploty a zábradlí, hoblované a nehoblované řezivo i kompletní zahradní dřevěný nábytek.