• Detail firmy

MARCOMP PRAHA s.r.o.

Základní popis

Dodáváme technologické celky pro výrobu a distribuci tepla. Dodáváme měřící a regulační techniku. Provádíme topenářské práce vč. dodávky kotlů, výměníkových stanic a bojlerů. Nabízíme montáže elektro do 1000 V. Vyrábíme rozvaděče NN. Servis a opravy.

Adresa

Pod kulturním domem 398/31
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25608207
DIČ:  CZ25608207
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Realizace technologických celků pro výrobu tepla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 521 221
Mobil: +420 602 201 423
Fax: +420 235 521 221
E-mail: marcomp@iol.cz
WWW: www.marcomp.iol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Krákora - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.