• Detail firmy

Marcela Tobiášová Zachová

Základní popis

Influence design - Interiéry - poskytneme Vám odbornou pomoc při návrhu a realizaci Vašeho soukromého či komerčního interiéru.Zkompletujeme podklady potřené k realizaci, zajistíme stavební povolení i stavební dozor a provedeme veškeré stavební práce.

Adresa

Nám.F.L.Věka 28
518 01 Dobruška

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74318322
DIČ:  CZ7360293380
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Interiéry

Kontaktní údaje

E-mail: tobiasova@influencedesign.cz
WWW: www.influencedesign.cz

Kontaktní osoba

Marcela Tobiasova - Majitel

Telefon: +420 721 429 879
E-mail: tobiasova@influencedesign.cz
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.