• Detail firmy

Marcela Šlapanská

Základní popis

Nabídka služeb při organizaci a zajištění firemních, kulturních a společenských akcí a prezentací.

Adresa

Prusy-Boškůvky-Moravské Prusy 100
682 01 Prusy - Boškůvky

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69760641

Výrobky, činnosti

Catering.

Firemní akce, rauty, párty a večírky, semináře, kongresy a prezentace, městské slavnosti, festivaly, výročí měst a obcí, dny dětí.

Kontaktní osoba

Marcela Šlapanská - Majitel

Mobil: 608 814 005
E-mail: info@agenturahistoria.cz
WWW: www.agenturahistoria.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Marcová Petra - Lahůdka Brno

Vyrábíme především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky a kanapky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty a produkty hodící se na rauty. Dodáváme vždy čerstvě udělané výrobky z kvalitních surovin.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.