• Detail firmy

Marcela Sedláčková

Základní popis

Kompletní zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví, včetně zpracování daňového přiznání. Vedení účetnictví a daňové evidence. Zpracování mezd a DPH. Poradenská činnost v oblasti daní.

Adresa

Zadní 386/17
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62675702

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kompletní zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví, včetně zpracování daňového přiznání. Vedení účetnictví a daňové evidence. Zpracování mezd a

Kontaktní údaje

E-mail: sedlackova.m@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Marcela Sedláčková - Majitel

Telefon: +420 461 619 546
Mobil: +420 606 855 546
E-mail: sedlackova.m@tiscali.cz
Další firmy v oboru

ALYTE, spol. s r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti personalistiky, zprostředkování zaměstnání a vedení účetnictví včetně daňové evidence. Věnujeme se BOZP a PO, poskytujeme odborné poradenství. Jsme zaměřeni zejména na Pardubice, Hradec Králové a okolí.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.