• Detail firmy

Marcela Pardubská LAPARDEN

Základní popis

Dodávky regálů a regálových systémů: - konzolové, paletové, policové regály - kovové šatní skříně, kartotéky - police a regály - drátěný program

Adresa

Útušice-Robčice 55
332 09 Robčice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74472381
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dodávky regálů a regálových systémů:

- konzolové, paletové, policové regály - kovové šatní skříně, kartotéky - police a regály - drátěný program

Kontaktní osoba

Marcela Pardubská - Majitel

Mobil: 721 932 666
E-mail: lapardenregal@seznam.cz
WWW: www.lapardenregaly.cz
Další firmy v oboru

PRONAP s.r.o.

Prodáváme nábytkové polotovary. Nabízíme zásuvkové pásy vyráběné moderní technologií, noční stolky, zásuvky, šuplíky, třístranné zásuvky, tavná lepidla a MDF desky. Specializujeme se na výrobu sesazenek a obalovaných profilů.

MECO-DREV spol. s r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej palisád pro stavební a zahradní účely. Dodáváme palivový odpad - odřezky i výrobní odpad - dřevovinu. Zabezpečujeme také úpravy palisád - fázování, špičatění, půlení, vrtání či tlakovou impregnaci dřeva.

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.