• Detail firmy

Marcela Neckářová

Základní popis

Prodej ručně vyráběných exotických šperků z přírodních materiálů dovážených z Indonésie.

Adresa

Chlaponice 30
397 01 Chlaponice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74917650

Výrobky, činnosti

EXOTICKÉ MODNÍ ŠPERKY

Exotické šperky nejrůznějších modních designů a barev, original ručně vyráběné z přírodních materiálů ( mušle, lastury, teakove dřevo aj)v Indonézii

Kontaktní údaje

E-mail: mnczech@seznam.cz
WWW: www.exotic-mn.cz

Kontaktní osoba

Marcela Neckářová - Majitel

Mobil: +420 606 432 228
Mobil: +420 777 118 373
E-mail: mnczech@seznam.cz
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.