• Detail firmy

Marcela Jarolímová

Základní popis

Army-surplus je přímý dovozce a prodejce vojenského a outdoorového zboží z celého světa. Nabízíme široký sortiment vojenské výstroje a doplňků různých armád pro život v přírodě, rybáře, myslivce, lesáky, trempy, pro volný čas atd.

Adresa

Stará Ves 102
750 02 Stará Ves

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47181311
DIČ:  CZ6854170521
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Army shop nejen s army výbavou.

Nabízíme vojenské vybavení armád celého světa a to jak originály, tak i repliky. Razíme vojenské identifikační známky.

Kontaktní údaje

E-mail: army-surplus@volny.cz
WWW: www.army-surplus.cz

Kontaktní osoba

Jarolím Jiří

Mobil: +420 581 222 203
E-mail: army-surplus@volny.cz
Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.