• Detail firmy

Marcela Jařabáčová

Základní popis

REALITNÍ KANCELÁŘ BYT - TYP real OSTRAVA: komplexní činnost na trhu s nemovitostmi - dlouholetá praxe. Poradenství a evidence zdarma!

Adresa

Břustkova 586/29
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66920663

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář

Naše realitní kancelář pracuje na trhu s nemovitostmi od roku 1998. Nepatříme v rámci regionu mezi velké realitní kanceláře, avšak profesionalitu a komplexnost, doplňuje individuální a lidský přístup. To je naším cílem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@byt-typ.cz
WWW: www.byt-typ.cz

Kontaktní osoba

Marcela Jařabáčová - Majitel

Mobil: +420 603 811 182
E-mail: info@byt-typ.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, a.s.

Zajišťujeme pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací a různých konferencí. Poskytujeme kompletní služby - všechny starosti můžete nechat na nás. Zajišťujeme správu majetku u areálu výstaviště Černá louka, areálu městečka miniatur - Miniuni, Slezskoostravského hradu a městské tržnice.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.