• Detail firmy

Marcela Bočková

Základní popis

Společnost má účetní kancelář, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, komunikace s úřady, poskytování komplexních služeb, 20 let praxe.

Adresa

Stolařská 1075
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65318226
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- účetní kancelář, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, komunikace s úřady, poskytování komplexních služeb, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: bockova.marcela@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marcela Bočková - Majitel

Mobil: +420 604 907 976
Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

DIGAMMA Brno, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, zpracování mezd, účetní audity a zpracování roční účetní uzávěrky. Poskytujeme odborné poradenství.