• Detail firmy

Marcel Zemborski

Základní popis

Provádím montáž a údržbu elektroinstalace, revize elektrozařízení a hromosvodů, instalace elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů.

Adresa

Na Malé Straně 123
747 75 Velké Heraltice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68948646

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: 605 140 244
E-mail: marcelzemborski@seznam.cz
WWW: www.elektro-zemborski.cz

Kontaktní osoba

Marcel Zemborski - Jednatel

Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Jan Vrbica

Zabýváme se revizemi elektra, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, hromosvodů, ale i zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu E2B. Provádíme opravy porevizních závad.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.