• Detail firmy

Marcel Winter

Základní popis

Marketing ve Vietnamu, export-import Vietnam, zakládání společných podniků ve VSR, prezentace na veletrzích ve Vietnamu. Oslovení vietnamské komunity v ČR, zajištění inzerce v časopisech vydávaných Vietnamci v ČR, prezentace na jejich akcích v ČR.

Adresa

Hatě 52
267 27 Hatě

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13128787
DIČ:  CZ480326030
Rok založení:  1994
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Marketing ve Vietnamu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 363 009
E-mail: w.m.c@worldonline.cz
WWW: www.wmc-winter.cz

Kontaktní osoba

Marcel Winter - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.