• Detail firmy

Marcel Štěpánek

Základní popis

Nákladní kontejnerová doprava, autodoprava, kontejnery, manipulátor, smykový nakladač, demolice, mulčovací kůra, štěpka, hydraulická ruka, vyvážecí souprava, palivové dřevo, písky, štěrky, kačírky, zemina, stavební materiál, suť, komunální odpad.

Adresa

Nečichy 37
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75902931

Výrobky, činnosti

Nákladní kontejnerová doprava

Kontaktní údaje

E-mail: marcel.34@seznam.cz
E-mail: mulckura@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marcel Štěpánek - Majitel

Mobil: +420 774 235 659
E-mail: marcel.34@seznam.cz
WWW: www.mstepanek.webnode.cz
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.