• Detail firmy

Marcel Setnička

Základní popis

Zámečnictví, nástrojářství Zednictví Kovářství, podkovářství Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů.Výroba strojů a zařízení

Adresa

Brtnice - Panská Lhota 24
588 32 Panská Lhota

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63442001

Výrobky, činnosti

provádění staveb a rekonstrukcí

Kontaktní údaje

Mobil: 602 133 445
E-mail: setnicka.marcel@seznam.cz
WWW: www.setnickam.webnode.cz

Kontaktní osoba

MARCEL SETNIČKA - Majitel

Telefon: 602 133 445
E-mail: setnicka.marcel@seznam.cz
Další firmy v oboru

TOPTHERM, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je kovoobrábění a povrchové úpravy kovů. Provádíme CNC obrábění, soustružení, frézování, svařování, lisování plechů do tloušťky 0,8 (tonáž lisů 400 t tažné síly), drátové řezání a povrchové úpravy, jako je lakování, omílání či kalení. Vyrábíme nástroje na zakázku. Většinu našich produktů vyvážíme do zemí EU, některé naše výrobky naleznete i v Austrálii.

M - KOVO s.r.o.

Nabízíme strojírenskou, zámečnickou a nástrojářskou výrobu včetně frézování, vrtání a soustružení. Zabýváme se výrobou sériovou, ale i kusovou.

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK, s.r.o.

Specialista v oblasti vstřikování plastů, forem a nástrojů. Prodej normalizovaných dílů (formy, nástroje), ocelí, pružin, vstřikovacích lisů, temperačních přístrojů, osvětlení pracovišť, antivibračních podložek a ergonomických rohoží.