• Detail firmy

Marcel Šebrle

Základní popis

Dodávky a montáže všech typů anténních systémů. Instalace antén a satelitů. Rekonstrukce a údržba STA. Komplexní řešení příjmu digitálního signálu.

Adresa

Hřibská 2039/2
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72842946

Výrobky, činnosti

Dodávky a montáže všech typů anténních systémů.

Dodávky a montáže všech typů anténních systémů. Instalace antén a satelitů. Rekonstrukce a údržba STA. Komplexní řešení příjmu digitálního signálu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@anteny-tvsat.cz
WWW: www.anteny-tvsat.cz

Kontaktní osoba

Marcel Šebrle - Majitel

Mobil: +420 776 249 051
Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.