• Detail firmy

Marcel Maras

Základní popis

Otázkou spaní se zabýváme již od roku 2009, kdy jsme otevřeli prodejnu v Brně. Sortiment se přirozeným výběrem měnil a doplňoval až jsme našli skutečně kvalitné ověřené dodavatele a ustálila se naše nabídka. Rádi poradíme a doporučíme...

Adresa

Erbenova 374/7
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73757993
DIČ:  CZ481482332

Výrobky, činnosti

Vše pro spaní... postele - matrace - rošty

Kontaktní údaje

E-mail: maras@sleeping.cz
WWW: www.sleeping.cz

Kontaktní osoba

Marcel Maras - Majitel

Telefon: +420 541 213 531
E-mail: maras@sleeping.cz
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.