• Detail firmy

Marcel Malec

Základní popis

Kytice z ovoce Ostrava - ovocné květiny v Ostravě jako originální dárek k narozeninám a jiným výročím, ale také na svatby, konference, firemní akce.

Adresa

Hornických učňů 2323/11
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60963999
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ovocné kytice

Ovocné kytice v Ostravě vyrábíme ručně výhradně z čerstvého ovoce v den zakázky. Květiny v Ostravě rozvážíme zdarma.Objednání kytice z ovoce v našem květinářství online v Ostravě je možné od pondělí do neděle. Ovocné květiny Ostrava, to je Jablenka.

Kontaktní údaje

E-mail: jablenka@jablenka.cz
WWW: www.jablenka.cz

Kontaktní osoba

Marcel Malec - Majitel

Mobil: +420 778 153 444
E-mail: jablenka@jablenka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOUZLO KVĚTIN - Kochová Michaela

Nabízíme prodej a rozvoz vázaných řezaných květin. Specializujeme se na výrobu vazeb svatebních, smutečních kytic a věnců. Realizujeme květinové výzdoby interiérů.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

Milada Zbranková - Květinářství

Zajišťujeme prodej květin, květinovou výzdobu interiérů, kompletní vazbu květin, svatební vazby, smuteční vazby, slavnostní kytice apod.