• Detail firmy

Marcel Čermák

Základní popis

Naše stavební firma provádí kompletní výstavby rodinných a bytových domů na klíč. Stavební firma Čermák Plzeň zajistí vše od zpracování projektové dokumentace přes činnosti nutné k vydání povolení stavby až k samotné realizaci stavby a kolaudaci.

Adresa

Lobezská 41
302 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67873863
DIČ:  CZ6609140978

Výrobky, činnosti

Stavební firma Čermák Plzeň zajistí vše od

zpracování projektové dokumentace přes činnosti nutné k vydání povolení stavby až k samotné realizaci stavby a kolaudaci.

Kontaktní osoba

Marcel Čermák - Majitel

Telefon: +420 777 640 932
E-mail: marcel.cermak@quick.cz
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!