• Detail firmy

MARCADA, a.s.

Základní popis

Firma se zabývá výrobu plastových a hliníkových oken a dveří, prosklených fasád, stěn a vchodů do bytových a panelových domů v areálu závodu STAKO, Týn nad Vltavou, prvního výrobce těchto produktů v naší republice.

Adresa

Kubelíkova 603
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26496551
DIČ:  CZ26496551

Výrobky, činnosti

Plastová okna, dveře

Kontaktní údaje

Fax: +420 385 725 095
E-mail: skarohlid@marcada.cz
WWW: www.marcada.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Krampera - Jednatel

Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.