• Detail firmy

Maranatha z.s.

Základní popis

V samoobslužné nabídce naší vegetariánské restaurace naleznete pestrý výběr teplých i studených pokrmů. V obchodě nabízíme zdravou výživu.

Adresa

Jemnická 887/4
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26585065

Výrobky, činnosti

Vegetariánská kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 749 822
Telefon: +420 296 303 331
E-mail: info@restauracemaranatha.cz
WWW: www.obchodmaranatha.cz
WWW: www.restauracemaranatha.cz

Kontaktní osoba

Radim Passer

Mgr. Juraj Toróci

Tomáš Chmel - Jednatel

Další firmy v oboru

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.