• Detail firmy

Maradan Team s.r.o.

Základní popis

RMCENTRUM vše pro dům, zahradu a volný čas. Máme sortiment pro chovatele, zahrádkáře, malíře, lakýrníky, nářadí pro dílnu i zahradu, kola, skútry atd.

Adresa

Jizerní 288/10
294 71 Benátky nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03136591
DIČ:  CZ03136591

Výrobky, činnosti

Prodej sortimentu pro chovatele

Prodej sortimentu pro chovatele hospodářských zvířat, holubů, exotického ptactva - krmiva, krmné směsi, zahrádkáře, kutily, malíře, lakýrníky. Prodej kol a příslušenství, komisní prodej moto, prodej čtyřkolek.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@rmcentrum.cz
WWW: www.rmcentrum.cz/

Kontaktní osoba

Radka Jakimczuk - Jednatel

Mobil: +420 777 888 918
E-mail: obchod@rmcentrum.cz

pan Jakimczuk

Telefon: +420 777 888 938

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

CZECH STORE - Banout Jakub

Specializujeme se na prodej nadnormativních zásob. Zajišťujeme výkup nadnormativních zásob strojírenského charakteru od nářadí až po ložiska.