• Detail firmy

MAPTECH s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme veškeré zámečnické práce v Olomouckém kraji. Provádíme soustružení, kovoobrábění, sváření a kresličské práce. Vyrábíme ocelové konstrukce, formovací techniku, mísírny betonu, dopravníky materiálů a provádíme další zakázkovou výrobu.

Adresa

V Podlesí 258
783 73 Grygov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25396684
DIČ:  CZ25396684
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  10000000
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce Olomouc

Provádíme veškeré zámečnické práce. Zámečnická výroba v Olomouci. Vyrábíme manipulační prostředky, vahadla, svařence pro strojírenství, regály apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 393 285
Mobil: +420 603 537 407
Fax: +420 585 393 138
E-mail: bubenik@maptech.cz
E-mail: info@maptech.cz
WWW: www.maptech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Bubeník - Jednatel

Ing. Oldřich Odehnal

Další firmy v oboru

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.