• Detail firmy

MAPSTEEL, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme mapování, GIS, geografické informační systémy, zajištění vstupu na pozemky, inženyrink. Dále komplexní zpracování pasportu komunikací, pasportu zeleně, digitalizace map, komplexní zpracování GIS a CAD dat.

Adresa

Na příkopě 1221
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27788393

Výrobky, činnosti

Poskytujeme mapování

Poskytujeme mapování, GIS, geografické informační systémy, zajištění vstupu na pozemky, inženyrink. Dále komplexní zpracování pasportu komunikací, pas

Kontaktní údaje

E-mail: dpecha@mapsteel.cz
WWW: www.mapsteel.cz

Kontaktní osoba

David Pěcha - Jednatel

Mobil: +420 606 636 929

Libor Mikloš - Jednatel

Mobil: +420 606 545 114
Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.