• Detail firmy

MAPE DEVELOPMENT a.s.

Základní popis

irma se zabývá širokým rozsahem stavebních činností od rekonstrukcí přes subdodávku sádrokartonových systémů až k vlastním developerským projektům.

Adresa

Papírenská 63/4
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27251381
DIČ:  CZ27251381

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@mapedevelopment.cz
WWW: www.mapedevelopment.cz

Kontaktní osoba

Martin Vondřejc - Předseda představenstva

Mobil: +420 731 612 455

Ing. Vítězslav Balek - Člen představenstva

Mobil: +420 731 612 454

Anna Vondřejcová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.