• Detail firmy

MANVER s.r.o.

Základní popis

Dodáváme fitinky, hydrauliku a šroubení Parker Ermeto, EATON Walterscheid, nerez šroubení, manometry, příchytky trubek, hydraulické hadice a trubky, víčka, šrouby, koule, rukojeti, talířové pružiny Mubea. Vyrábíme šroubení MANVER dle ČSN a DIN.

Adresa

Hellichova 1096
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28454243

Výrobky, činnosti

Dodáváme fitinky, hydrauliku a šroubení.

Kontaktní údaje

Telefon: 321 674 588
E-mail: info@manver.cz
WWW: www.manver.cz

Kontaktní osoba

Martin Homan - Jednatel

Mobil: 777 655 804
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.