• Detail firmy

Maniotic s.r.o.

Základní popis

AutoOdStrejdy je autopůjčovna ve které můžete pronajímat svoje vozidlo, a tak si přivydělat. Nebo si naopak můžete nějaké vozidlo za malou cenu vypůjčit.

Adresa

Pobřežní 370/4
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24154776
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem motorových i nemotorových vozidel.

Kontaktní údaje

E-mail: thampl@email.cz
WWW: www.autoodstrejdy.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hampl

Mobil: +420 603 955 414
E-mail: thampl@email.cz

Martin Hampl - Jednatel

Mobil: +420 736 536 261
E-mail: hampl.martin@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.