• Detail firmy

MAN - Elektro s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí elektromontážní komponenty a montáž, dále i prodej elektroinstalačního materiálu. Získala výhradní dodavatelská práva na značku MANELER©.

Adresa

Sochorova 3178/21
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27742164
DIČ:  CZ27742164
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a montáž elektromontážních komponentů. Dále výhradní dodavatelská práva na značku MANELER©.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 507 374
E-mail: info@manelektro.cz
E-mail: obchod@manelektro.cz

Kontaktní osoba

Martin Nejez - Jednatel

Mobil: +420 603 333 128
E-mail: nejez.martin@manelektro.cz
Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.