• Detail firmy

MAMAJA group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme moderní látkové pleny, šátky na nošení dětí, ergonomické nosítko Manduca, bio oblečení, potřeby pro ekologickou domácnost, tašky Envirosax.

Adresa

Písková 666/14A
747 07 Opava - Jaktař

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28563832
DIČ:  CZ28563832

Výrobky, činnosti

Prodej kojeneckých potřeb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 400 998
E-mail: info@mamaja.cz
WWW: www.mamaja.cz

Kontaktní osoba

MVDr. Kateřina Borunská - Jednatel

Kateřina Nováčková - Jednatel

Další firmy v oboru

HEROS - Dušan Vinklar

Výroba a prodej polohovacích lůžek, prodej invalidních vozíků, aktivních i pasivních matrací, chodítek, toaletních křesel, pomůcek do koupelny a dalších. Dodáváme široký sortiment pro LDN, domovy důchodců a jiná zdravotnická zařízení.

EUROSTAR HÜBNER s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy Florett, distributora zdravotní a pracovní obuvi. Specializujeme se na komfortní obuv, určenou pro problematické nohy. V tomto oboru nemáme na tuzemském trhu konkurenta, který by se nám vyrovnal, co do rozsahu. Nabízíme kvalitní a pohodlnou obuv, která mnohým lidem pomáhá zlepšit kvalitu života - ať už jde o obuv letní či zimní, splňuje funkční i estetické požadavky.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.